vdpropertygroup.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Драгалевци
199 900 €
390 970.42 лв.

(2 815 €, 5 505.66 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 10:31 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 656 пъти.
Площ:
71 m2
Етаж:
Партер от 4
Газ:
ДА
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2012 г.

Описание на имота:

Напълно обзаведен двустаен апартамент за продажба, разположен на престижна и удобна локация, в близост до спирки на градски транспорт, хранителни магазини, заведения и всички необходими удобства за комфортен градски живот.

Жилището се състои от просторна дневна с кухненски бокс, уютна спалня и баня с тоалетна.

Апартаментът се намира в отлично поддържан затворен комплекс с красива паркова среда и басейн, който се поддържа перфектно. Комплексът предлага спокойствие, сигурност и приятна атмосфера за живеене.

Имотът е с южно изложение, което осигурява много естествена светлина през целия ден. Отличава се с ниски консумативни разходи и поддържани общи части.

Жилището е подходящо както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. I
За контакт:
0890/49-79-54
Агенция:
ВИ ДИ ПРОПЪРТИ ГРУП
0890497954
ВИ ДИ ПРОПЪРТИ ГРУП logo
В imot.bg от 2026 г.
vdpropertygroup.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Бул. Цар Борис |||
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Драгалевци
Обява: 1b177494551353661

199 900 €
390 970.42 лв.
История на цената
(2 815 €, 5 505.66 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Драгалевци

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност