vdpropertygroup.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Левски Г
176 608 €
345 415.22 лв.

(1 620 €, 3 168.44 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Коригирана в 10:32 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1469 пъти.
Площ:
109 m2
Етаж:
5-ти от 9
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2029 г.

Описание на имота:

БЕЗ КОМИСИОННА ЗА КУПУВАЧА!!!
НОВА СГРАДА
Панорамен тристаен апартамент с уникална гледка!
Новострояща се жилищна сграда в кв. Левски Г.
Разпределение: Дневна с кухня и трапезария, две спални /едната е с голям дрешник/, две бани с тоалетни и склад.
Местоположението е в близост до бул. Владимир Вазов , Доли медиа студио, спирки на градски транспорт 78, 120, тролей 1 и 3, магазин - Фантастико, детски градини и училища.
Сградата е със съвременна и модерна архитектура на осем етажа и разполага с едностайни, двустайни и тристайни жилища, подземни и надземни гаражи.
За контакт:
0890/497954
Агенция:
ВИ ДИ ПРОПЪРТИ ГРУП
0890497954
ВИ ДИ ПРОПЪРТИ ГРУП logo
В imot.bg от 2026 г.
vdpropertygroup.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Бул. Цар Борис |||
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Левски Г
Обява: 1c177489246264833

176 608 €
345 415.22 лв.
История на цената
(1 620 €, 3 168.44 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Левски Г

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност